מעונות היום של ארגון נשי חירות בישראל ישמחו מאוד לעזרתכם ולתרומותיכם. עזרו לנו להמשיך את הפעילות למען הילדים

לפתוח את הלב

מעונות היום של ארגון נשי חירות בישראל ישמחו מאוד לעזרתכם ולתרומותיכם.
עזרו לנו להמשיך את הפעילות למען הילדים

לאור העלייה במעורבות של עסקים בקהילה בשנים האחרונות, כמו גם של גורמים פרטיים בעלי תודעה חברתית מפותחת, אנו מציעים לאלה ולאלה הזדמנות לקחת חלק בעשייה בעלת חשיבות עליונה – חינוך והתווית ערכים לדור הבא, מינקותו.

ארגון נשי חרות מפעיל עשרות מעונות, מקרית שמונה וקצרין בצפון ועד לקרית מלאכי ואשדוד בדרום. חלק מהמעונות ממוקמים באזורי מצוקה מובהקים, ולחלק מהילדים אנחנו משמשים כבית של ממש – חם; מחבק ומחנך – בו הם שוהים מארוחת הבוקר ועד אחרי ארוחת הערב.

אנחנו יודעים  שהשקעה בחינוך ובטיפוח כבר מהגיל הרך היא ראשיתה הקריטית וההכרחית של דרך שבסופה, במקרים רבים, הדור הצעיר נחלץ מהמצוקות המובנות שנכפו על הדור שקדם לו, ומתפתח לכדי דור שבניו ובנותיו תורמים למשפחותיהם, לקהילתם ולמדינה. אלו לא סתם מילים גבוהות, זהו ניסיון חינוכי שצברנו במשך עשרות שנים של פעילות הארגון בכל רחבי הארץ.

התרומות שאנחנו מקבלים עוזרות לנו מאוד בקידום פרויקטים שונים לרווחת הילדים, שהתקציב השנתי השוטף אינו מספיק כדי לממנם. בעזרת כספי תרומות ביצענו בשנים האחרונות שיפוצים מקיפים בחלק מהמעונות, שדרגנו חצרות, הוספנו ממ"דים, הקמנו מרחבי משחק מיוחדים לילדים (כיתות ג'ימבורי), ולא פחות חשוב – הוספנו פעילויות חינוכיות מגוונות ומעשירות, מעבר לתכנית הרגילה.

כל תרומה למעונות נשי חרות, ללא יוצא מן הכלל, מתבצעת דרך מטה הארגון. אנחנו מציגים בפני כל תורמת או תורם אפשרויות שונות לשימוש בתרומתם הנדיבה, ויחד עמם מחליטים לאיזו מן האפשרויות להפנות את הכסף. אנחנו מוקירים מאוד את תורמינו לאורך השנים ומנציחים את תרומותיהם בשלטים במעונות, בטקסים מיוחדים ובדרכים נוספות.

ארגון נשי חרות הינו מוסד ללא כוונת רווח (מלכ"ר) ועמותה רשומה. כל התרומות מדווחות בצורה מסודרת ושקופה לחלוטין לרשם העמותות, ובכלל זאת פרטים אודות היקפן וייעודן.

תורמים קיימים ופוטנציאליים מוזמנים לפנות לקבלת פרטים נוספים למשרד הראשי בתל אביב, למנכ"לית העמותה יעל שמרגד.

טלפון - 03-6201317, או כאן:

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

תודה רבה מעומק הלב לכל תורמותינו ותורמינו עד הלום!