נותנים את הלב והנשמה

אנחנו משקיעים במעונות ובמטפלות, שעושות הכל ומעבר לכך עבור הילדים ושגרת היום יום שלהם. לא פלא שבכל שנה מתחנכים אצלנו אלפי תיונוקות ופעוטות

הורים יקרים,

אני שמחה וגאה שבחרתם לרשום את ילדיכם למעון יום של ארגון נשי חרות בישראל. בחרתם להפקיד בידינו את האוצר היקר לכם מכל, ואנחנו מתייחסים בחרדת קודש לאחריות הזו. באתר זה תוכלו ללמוד  על הגישה החינוכית המתקדמת והמתעדכנת תמידית שלנו, על המעונות, על נהלי ההרשמה ועל נהלים כלליים שונים שנועדו להבטיח את רווחת הילדים וביטחונם. ברשותכם, אני רוצה לדבר לפני הכל על הלב ועל הנשמה, או אם לדייק, על הנשמה היתרה של נשות הצוות שלנו ועל הרוח הנפלאה שהן משרות בכל אחד ואחד מהמעונות שלנו. ולא, אני לא מגזימה.

יש לנו 25 מעונות הפזורים ברחבי הארץ, מקרית שמונה וקצרין בצפון ועד קרית מלאכי בדרום. בכל שנה מתחנכים אצלנו אלפי תינוקות ופעוטות. הם מקבלים אצלנו יחס משפחתי, חם, מסור ואוהב. לחלקם, אנחנו מהווים בית של ממש שבו הילדים שוהים במשך רוב שעות היממה. הורים חוזרים שוב ושוב לרשום אצלנו ילד שני ושלישי, גם כאשר יש להם אופציות אחרות. נדמה לי, במלוא הצניעות, שזה לא קורה במקרה.

אנחנו משתדלים להשקיע כל העת בהון הפיזי שלנו (כלומר, במעונות עצמם) כדי שההורים ייהנו בהיכנסם בבוקר עם הילדים ובבואם אחר הצהריים לאסוף אותם. כדי שהילדים יזכו בנעימות, בעושר חינוכי ובטוח לאורך כל שעות היממה, אנחנו בעיקר משקיעים בהון האנושי החשוב: מנהלות, מטפלות, מבשלות וכל נשות הצוות. אנו מעניקים לכל הדרגים הכשרות מקצועיות שוטפות שונות ומגוונות, מקפידים, חרף תחלופה טבעית, לשמור בכל מעון עובדות ותיקות ומנוסות ומשתדלים (ומאמינה שגם מצליחים), לתת גם לעובדות תחושה של בית ושל מקום עבודה שנעים להגיע אליו בוקר אחר בוקר.

ואת הנועם הזה, את הרוח המיוחדת ששורה אצלנו בארגון, העובדות הנהדרות והמסורות שלנו מעבירות הלאה לילדכם, יום אחר יום, שנה אחרי שנה. אנחנו מתרגשים מכל ילד חדש, כולל הורים שהתחנכו במעון, ועכשיו ממשיכים את המסורת ברישום ילדיהם לאותו מעון.

אני רוצה להודות לכם מעומק הלב שבחרתם בנו, ומאחלת לכולנו שנחווה ביחד רק ימים שקטים של שמחה, נחת וסיפוק משותפים מהילדים שלכם, שהנקתם לנו את הזכות לקחת חלק בגידולם.

 

יעל שמרגד

מנכ"לית ארגון נשי חרות בישראל

 

הורים חוזרים שוב ושוב לרשום אצלנו ילד שני ושלישי, גם כאשר יש להם אופציות אחרות. נדמה לי, במלוא הצניעות, שזה לא קורה במקרה

״